Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: D-E1H
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container of ' container 40
Levertijd: 15-30 werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 3000pcs per jaar
Deur: |
valdeurstructuur |
Motor: |
NIDEC KDS 48V 5KM ACIM Motor |
Controleur: |
Chinese regelaar 48V 350A |
Batterijen: |
Lithium-accupakket 48V 105Ah |
Oplader: |
Tonsload ingebouwde lader |
Transaxle: |
Speciale achteras voor elektrische voertuigen |
Deur: |
valdeurstructuur |
Motor: |
NIDEC KDS 48V 5KM ACIM Motor |
Controleur: |
Chinese regelaar 48V 350A |
Batterijen: |
Lithium-accupakket 48V 105Ah |
Oplader: |
Tonsload ingebouwde lader |
Transaxle: |
Speciale achteras voor elektrische voertuigen |
D-E1H Val-structuur met 48V lithium Batterij Aangedreven Voertuig
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | AC-systeem | |
| Motor | NIDEC KDS 48V 5KM ACIM motor | |
| Controller | Chinese controller 48V 350A | |
| Batterij | lithium batterijpakket 48V 105Ah | |
| Lader | 48V 17A Intelligente ingebouwde lader | |
| Transaxle | speciale achteras voor elektrisch voertuig | |
| Remsysteem | achter zelfregelende trommelrem | |
| Stuursysteem | dubbel zelfregelend tandheugel- en rondselmechanisme | |
| V/A ophanging | mopherson onafhankelijke veerophanging | |
| band | 205/50-10 band | |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| Aantal zitplaatsen | 2 | |
| Afmetingen | 2800*1180*1940mm | |
| V/A spoorbreedte | 893/987mm | |
| Wielbasis | 1880mm | |
| Bodemvrijheid | 135mm | |
| Min. draaicirkel | 2.9m | |
| Nettogewicht | 420KG | |
| Laadvermogen | 360KG | |
| Klimvermogen (volledig beladen) | 25% | |
| Chassis | aluminium chassis | |
| Carrosserie | PP technische kunststof | |
| Max. voorwaartse snelheid | 35 KM/H | |
| Bereik | 60-80KM | |
* 1) gebaseerd op de testomstandigheden: 20 km/u snelheid, vlakke en rechte betonweg, windsnelheid minder dan 5 m/s, temperatuur van 25 graden Celsius;
2) Het bereik varieert afhankelijk van temperatuur, helling, belading en rijstijl.
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 2900x1200x1900mm |
| Bodemvrijheid | 135mm |
| Wielbasis | 1880mm |
| Voorwielspoorbreedte (mm) | 898mm |
| Achterwielspoorbreedte (mm) | 987mm |
Carrosserie en Frame
| Artikel | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Aluminiumlegering balk, gebogen |
| Carrosserie | PP technische kunststof voor- en achtercarrosserie, geïnjecteerd |
| Dak | Glasvezelversterkte kunststof |
| Voorruit | gelamineerde voorruit |
| Daksteunen | Ingebedde zwart gecoate stalen buis in de kunststof steun |
| Kussen | Reborn spons met kunstleer en plastic bodemafdekking |
| Rugleuning | Reborn spons met kunstleer en plastic afdekking |
| Armleuning | Kunststof |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| deur | valdeurstructuur met voorruit aan beide zijden |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterijvermogen indicator, contactslot erop |
| achterbak | aluminium bak |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Elektrisch Systeem
| Artikel | Beschrijving |
| Verlichting |
48V, LED koplamp (inclusief richtingaanwijzer en positielicht), LED achterlichten (inclusief remlichten en richtingaanwijzer), |
| Claxon | Elektrische claxon, 48V |
| Achteruitrij-zoemer | Elektrisch, 48V |
| Combinatieschakelaar | Regelt de lichten en claxon |
| Digitale meter (optioneel) |
Inclusief kilometerindicator, snelheidsindicator, overbelastingsindicator, parkeerremindicator, klok
|
Sturen & ophanging
| Artikel | Beschrijving |
| Stuursysteem |
Zelfregelend tandheugel- en rondselstuursysteem, met automatische compensatiefunctie |
| Remsysteem | Achterwiel mechanische rem |
| Gaspedaal | Holzer-type, traploze snelheidsverandering |
| Voorwielophanging | Mcpherson onafhankelijke veerophanging |
| Achterwielophanging | Schroefveer hydraulische schokdemper |
| Rijmodel | Achteras tweefasige vertraging, directe aandrijving van de motor |
| Wiel & Band | Aluminium wiel & USA Carlisle 205/50-10 lagen |
Optionele Accessoires
Om de verkoopwaarde van onze golfkar te verhogen, bieden we ook veel optionele accessoires aan.
| Artikel | Optie beschrijving | Artikel | Optie beschrijving |
| 1 | display | 11 | 3-punts veiligheidsgordel |
| 2 | Scharnierende voorruit | 12 | Batterijwater bijvulsysteem |
| 3 | Geglazuurde voorruit met ruitenwisser | 13 | Digitale meter |
| 4 | Stalen bumper | 14 | EM rem |
| 5 | Voorste stalen mand | 15 | Vierwiel schijfrem |
| 6 | Binnenspiegel | 16 | Carlisle 205/50-10 band met 10 inch wiel |
| 7 | Zijspiegel | 17 | IJskast |
| 8 | Afsluiting | 18 | Zandfles |
| 9 | Zonnekap | 19 | Zandhark |
| 10 | Golfbag cover | 20 | Balwasser |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactgegevens:
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co.,ltd
Mobiel: +86-135 4694 3585(Wechat/WhatsApp)
DID: +86-81109692