Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: EXCAR
Certificering: CE
Modelnummer: M1S4+2
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 EENHEID
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: LCL-verzendingsverpakking: dak beweging-van verpakking, staalkader, beeldverhaaldocument dekking.
Levertijd: 7 dagen na ontving uw storting
Betalingscondities: D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, L/C, T/T
Levering vermogen: 200 eenheden per maand
Raamwerk: |
Staal |
Lichaam: |
Allemaal ingenieursplastic |
Batterijen: |
Loodzuur natte batterijen VS Trojaanse batterijen |
Controleur: |
VS Curtis Controller 48V 275A |
Voorste opschorting: |
Zelfstandige veerophanging |
Motor: |
ADC Afzonderlijk opgewonden 48V 3.7w |
Max.Snelheid: |
25 km/u of 45 km/u |
Klimcapaciteit: |
20% of 25% |
Oplaadtijd: |
8-10 uur |
voorruit: |
PC-Materiaal |
Raamwerk: |
Staal |
Lichaam: |
Allemaal ingenieursplastic |
Batterijen: |
Loodzuur natte batterijen VS Trojaanse batterijen |
Controleur: |
VS Curtis Controller 48V 275A |
Voorste opschorting: |
Zelfstandige veerophanging |
Motor: |
ADC Afzonderlijk opgewonden 48V 3.7w |
Max.Snelheid: |
25 km/u of 45 km/u |
Klimcapaciteit: |
20% of 25% |
Oplaadtijd: |
8-10 uur |
voorruit: |
PC-Materiaal |
4-wielige 350A controller Elektrisch brandstoftype Italiaanse transaxle 48 volt elektrische golfkar met CE-certificering
Basisspecificatie
| Artikel | Beschrijving |
| Merk | Excar |
| Model | M1S4+2 |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 3500x1200x1800mm |
| Bodemvrijheid | 150mm |
| Wielbasis | 2490mm |
| Voorwielspoor (mm) | 860mm |
| Achterwielspoor (mm) | 970mm |
Belangrijkste componenten
| Systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis controller 1266A-5301, 350A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Curtis controller 1234E-5321, 350A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk Afzonderlijk aangeslagen DC motor 48V 3.7kw |
ADC merk Afzonderlijk aangeslagen AC motor 48V 3kw |
| Batterij | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Transaxle |
Italiaanse GRAZIANO as met overbrengingsverhouding 1:12 |
Italiaanse GRAZIANO as met overbrengingsverhouding 1:16 |
| Lader |
Hoogfrequente onboard lader 48V/17A regelaar |
Hoogfrequente onboard lader 48V/17A regelaar |
Prestaties
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagierscapaciteit | 6 | 6 |
| Klimvermogen (volledig beladen) | 20% | 25% |
| Max. voorwaartse snelheid | 23km/u | 45km/u |
| Actieradius | 60-80km | 80-100km |
| Oplaadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max. laadgewicht | 300kg | 300kg |
| Min. draaicirkel | 3.9m | 3.9m |
| Max. beweging na remmen bij een snelheid van 20 km/u | ≤4m | ≤4m |
Elektrisch systeem
| Artikel | Beschrijving |
| Verlichting |
48V, LED koplamp (inclusief richtingaanwijzer en positielicht), LED achterlichten (inclusief remlichten en richtingaanwijzer), |
| Claxon | Elektrische claxon, 48V |
| Achteruitrij-zoemer | Elektrisch, 48V |
| Combinatieschakelaar | Regelt de verlichting en claxon |
| Digitale meter (optioneel) |
Inclusief kilometerindicator, snelheidsindicator, overbelastingsindicator, parkeerremindicator, klok |
Carrosserie en frame
| Artikel | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Stalen legeringsframe |
| Carrosserie | PP technische kunststof voor- en achterklep, geïnjecteerd |
| Dak | Glasvezelversterkte kunststof |
| Voorruit | Organisch glas (PMMA), uit één stuk of twee stukken |
| Daksteunen | Ingebedde zwart gecoate stalen buis in de kunststof steun |
| Kussen | Reborn spons met kunstleer en kunststof onderhoes |
| Rugleuning | Reborn spons met kunstleer en kunststof hoes |
| Armleuning | Kunststof |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| Golfbaghouder | Kunststof steun met nylon band |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterij-indicator, contactslot erop |
| Bekerhouders | 4 stuks bekerhouders, 2 stuks per kant |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Kleur opties
| Carrosseriekleur | Wit | Grijs | Hemelsblauw |
| Donkerblauw | Rood | Wijnrood | |
| Groen | Donkergroen | Geel | |
| Paars | Champagne | Zwart | |
| Dit zijn de populaire kleuren, maar uw aangepaste kleur is beschikbaar, geef gewoon het juiste Panton No. kleur op | |||
| Zit- en dak kleur | Zwart | Beige | Wit |
Verpakking & Verzending
| Model | Afmeting (mm) | 20” container | 40” container | |||
| M14+2 | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit |
| 3500*1200*1800 | 3500*1200*1450 | 2 eenheden | 4 eenheden | 6 eenheden | 12 eenheden | |
![]()
![]()
![]()
![]()