Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: Chinees
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: M1S2+2/FF
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 Eenheid
Prijs: Onderhandelbaar
Levertijd: 20 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: Onderhandelbaar
Zitplaatsen: |
4 |
Klimcapaciteit: |
25% |
voorruit: |
PC-Materiaal |
Spanning: |
48V |
Max.Snelheid: |
45 km/u |
Stuursysteem: |
Zelfinstelbare rack & pinion |
Raamwerk: |
Aluminium |
Batterij: |
loodzuuraccu |
Zitplaatsen: |
4 |
Klimcapaciteit: |
25% |
voorruit: |
PC-Materiaal |
Spanning: |
48V |
Max.Snelheid: |
45 km/u |
Stuursysteem: |
Zelfinstelbare rack & pinion |
Raamwerk: |
Aluminium |
Batterij: |
loodzuuraccu |
Prestaties
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagierscapaciteit | 4 | 4 |
| Klimvermogen (volledig beladen) | 20% | 25% |
| Max. voorwaartse snelheid | 23 km/u | 45 km/u |
| Actieradius | 60-80 km | 80-100 km |
| Oplaadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max. laadgewicht | 300 kg | 300 kg |
| Min. draaicirkel | 2,9 m | 2,9 m |
| Max. remweg bij snelheid van 20 km/u | ≤4m | ≤4m |
Belangrijkste componenten
| Systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis controller 1266A-5201, 275A |
Curtis controller 1234E-5221, 275A |
| Motor |
ADC merk afzonderlijk aangedreven DC motor 48V 3,7 kW |
ADC merk afzonderlijk aangedreven AC motor 48V 5 kW |
| Batterij | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks |
| Transaxle |
As met overbrengingsverhouding 1:12 |
As met overbrengingsverhouding 1:16 |
| Lader |
Hoogfrequente ingebouwde lader 48V/17A regelaar |
Hoogfrequente ingebouwde lader |
Basisspecificatie
| Artikel | Beschrijving |
| Merk | Excar |
| Model | M1S2+2FF |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 3200x1340x2200 mm |
| Bodemvrijheid | 360 mm |
| Wielbasis | 1670 mm |
| Spoorbreedte voor (mm) | 860 mm |
| Spoorbreedte achter (mm) | 970 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Veelgestelde vragen
1. Kunt u de kar aanpassen aan ons speciale verzoek?
Ja, we kunnen de kar aanpassen aan uw verzoek, tenzij er complexe onderdelen zijn die we moeilijk kunnen maken.
2. Wat is uw MOQ?
U kunt slechts 1 eenheid bestellen. Maar als uw bestelling groot is, geven we u korting.
3. Kunnen we het Logo dat we hebben ontworpen op de kar plaatsen?
Ja, u kunt uw eigen Logo op de kar plaatsen.
4. Wat is uw levertijd voor productie?
De typische levertijd van onze kar is 15 dagen.
5. Welke garantie biedt Excar?
Niet-kunstmatig beschadigde producten, verschuiving voor een jaar of een jaar reparatie.