Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: G1S8
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1pc
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container of ' container 40
Levertijd: 7-15 Werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 3000pcs per jaar
Lichaamskleur: |
kan worden aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Motor: |
Toyota 72V 7,5KM ACIM-motor |
Controleur: |
Toyota AC-controller 440A |
Batterijen: |
lithiumbatterijpakket 72V 210Ah |
Oplader: |
72V 30A Intelligente laadmachine |
Transaxle: |
zwaar uitgevoerde as met differentieel |
Remsysteem: |
vacuüm booster hydraulische rem |
Stuursysteem: |
EPS-SYSTEEM (ELEKTRISCHE STUURBEKRACHTIGING). |
F / R-ophanging: |
mopherson onafhankelijke veerophanging |
Band: |
165/70R13 band |
Lichaamskleur: |
kan worden aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Motor: |
Toyota 72V 7,5KM ACIM-motor |
Controleur: |
Toyota AC-controller 440A |
Batterijen: |
lithiumbatterijpakket 72V 210Ah |
Oplader: |
72V 30A Intelligente laadmachine |
Transaxle: |
zwaar uitgevoerde as met differentieel |
Remsysteem: |
vacuüm booster hydraulische rem |
Stuursysteem: |
EPS-SYSTEEM (ELEKTRISCHE STUURBEKRACHTIGING). |
F / R-ophanging: |
mopherson onafhankelijke veerophanging |
Band: |
165/70R13 band |
EXCAR G1S8 Wit 72V 210Ah Lithium Batterij Elektrische Sightseeing Auto
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | AC-systeem | |
| Motor | Toyota 72V 7.5KM ACIM-motor | |
| Controller | Toyota AC-controller 440A | |
| Batterij | Lithium batterijpakket 72V 210Ah | |
| Lader | 72V 30A Intelligente ingebouwde lader | |
| Transmissie | Heavy-duty as met differentieel | |
| Remsysteem | Vacuümbooster hydraulische rem | |
| Stuursysteem | EPS (ELEKTRISCHE SERVOBESTURING) SYSTEEM | |
| Voor-/achtervering | Mopherson onafhankelijke veerophanging | |
| Banden | 165/70R13 banden | |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| Aantal zitplaatsen | 8 | |
| Afmetingen | 4300*1845*1970mm | |
| Voor-/achterspoorbreedte | 1210/1200mm | |
| Wielbasis | 1995mm | |
| Bodemvrijheid | 140mm | |
| Min. draaicirkel | 4.6m | |
| Nettogewicht | 1030KG | |
| Laadvermogen | 850KG | |
| Klimvermogen (vol beladen) | 30% | |
| Chassis | Stalen frame met hoge sterkte | |
| Carrosserie | Witte coating & gepoedercoate ABS-kunststof | |
| Max. voorwaartse snelheid | 40 KM/H | |
| Actieradius | 80-100KM | |
* 1) Gebaseerd op de testomstandigheden: snelheid van 20 km/u, vlakke en rechte betonweg, windsnelheid minder dan 5 m/s, temperatuur van 25 graden Celsius;
2) De actieradius varieert afhankelijk van temperatuur, helling, belading en rijstijl.
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 4300x1845x1970mm |
| Bodemvrijheid | 140mm |
| Wielbasis | 1995mm |
| Voorwielspoorbreedte (mm) | 1210mm |
| Achterwielspoorbreedte (mm) | 1200mm |
Carrosserie en Frame
| Artikel | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Stalen frame met hoge sterkte |
| Carrosserie | Witte coating & gepoedercoate ABS-kunststof |
| Dak | Glasvezelversterkte kunststof |
| Voorruit | Acrylglas (PMMA), uit één stuk of twee stukken |
| Daksteunen | Ingebouwde zwart gecoate stalen buis in de kunststof steun |
| Kussen | Gerecycled schuim met kunstleer en plastic bodemafdekking |
| Rugleuning | Gerecycled schuim met kunstleer en plastic afdekking |
| Armleuning | Kunststof |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| Golfbaghouder | Kunststof steun met nylon riem |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterijvermogen indicator, contactslot erop |
| Bekerhouders | 4 stuks bekerhouders, 2 stuks aan elke kant |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Elektrisch Systeem
| Artikel | Beschrijving |
| Verlichting |
12V, LED-koplamp (inclusief richtingaanwijzer en positielicht), LED-achterlichten (inclusief remlichten en richtingaanwijzer), |
| Claxon | Elektrische claxon, 12V |
| Achteruitrij-zoemer | Elektrisch, 12V |
| Combinatieschakelaar | Regelt de verlichting en claxon |
| Digitale meter (optioneel) |
Inclusief kilometerindicator, snelheidsindicator, overbelastingsindicator, parkeerremindicator, klok
|
Sturen & Ophanging
| Artikel | Beschrijving |
| Stuursysteem |
EPS (ELEKTRISCHE SERVOBESTURING) SYSTEEM |
| Remsysteem | Vacuümbooster hydraulische rem |
| Gaspedaal | Holzer-type, traploze snelheidsregeling |
| Voorwielophanging | Mcpherson onafhankelijke veerophanging |
| Achterwielophanging | Schroefveer hydraulische schokdemper |
| Rijmodel | Achteras tweefasige vertraging, directe aandrijving van de motor |
| Wiel & Band | Aluminium wiel & 165/70R13 lagen |
Optionele Accessoires
Om de verkoopwaarde van onze golfkar te verhogen, bieden we ook veel optionele accessoires.
| Artikel | Optionele beschrijving | Artikel | Optionele beschrijving |
| 1 | E-sleutel | 11 | 2-punts veiligheidsgordel |
| 2 | Scharnierende voorruit | 12 | Batterijwater bijvulsysteem |
| 3 | Gelaagde voorruit met ruitenwisser | 13 | Digitale meter |
| 4 | Stalen bumper | 14 | EM-rem |
| 5 | Voorste stalen mand | 15 | Vierwielschijfrem |
| 6 | Interne achteruitkijkspiegel | 16 | Carlisle 175/70R14 band met 14-inch wiel |
| 7 | Zijdelingse achteruitkijkspiegel | 17 | IJskast |
| 8 | Afdekking | 18 | Zandfles |
| 9 | Zonnekap | 19 | Zandhark |
| 10 | Golfbaghoes | 20 | Balwasser |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactgegevens:
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co.,ltd
Mobiel: +86-135 4694 3585 (Wechat/WhatsApp)
DID: +86-81109692