Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: A1S2
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1pc
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container of ' container 40
Levertijd: 7-15 Werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 3000pcs per jaar
Lichaamskleur: |
Het hele seizoen |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Motor: |
NIDEC KDS 48V 5KM ACIM Motor |
Controleur: |
NIDEC KDS-controller 48V 350A |
Batterijen: |
Lithium-accupakket 48V 105Ah |
Oplader: |
Intelligente externe oplader |
Transaxle: |
Speciale achteras voor elektrische voertuigen |
Remsysteem: |
Achterste zelfinstelbare trommelrem |
Stuursysteem: |
Dubbele zelfinstellende tandheugel |
F / R-ophanging: |
mopherson onafhankelijke veerophanging |
Band: |
205/5010 Band |
Lichaamskleur: |
Het hele seizoen |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Motor: |
NIDEC KDS 48V 5KM ACIM Motor |
Controleur: |
NIDEC KDS-controller 48V 350A |
Batterijen: |
Lithium-accupakket 48V 105Ah |
Oplader: |
Intelligente externe oplader |
Transaxle: |
Speciale achteras voor elektrische voertuigen |
Remsysteem: |
Achterste zelfinstelbare trommelrem |
Stuursysteem: |
Dubbele zelfinstellende tandheugel |
F / R-ophanging: |
mopherson onafhankelijke veerophanging |
Band: |
205/5010 Band |
EXCAR A1S2 Wit 48V Lithium Batterij Elektrische Golfkar
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | AC-systeem | |
| Motor | NIDEC KDS 48V 5KM ACIM motor | |
| Controller | NIDEC KDS controller 48V 350A | |
| Batterij | Lithium batterijpakket 48V 105Ah | |
| Lader | 48V 17A Intelligente externe lader | |
| Transmissie | Speciale achteras voor elektrisch voertuig | |
| Remsysteem | Achterste zelfregelende trommelrem | |
| Stuursysteem | Dubbel zelfregelend tandheugel- en rondselmechanisme | |
| V/A ophanging | Mopherson onafhankelijke veerophanging | |
| Banden | 205/50-10 banden | |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| Aantal zitplaatsen | 2 | |
| Afmetingen | 2700*1200*1900mm | |
| V/A spoorbreedte | 860/970mm | |
| Wielbasis | 1670mm | |
| Bodemvrijheid | 114mm | |
| Min. draaicirkel | 2.9m | |
| Netto gewicht | 400KG | |
| Laadvermogen | 360KG | |
| Klimvermogen (vol beladen) | 30% | |
| Chassis | Aluminium chassis | |
| Carrosserie | PP technische kunststof | |
| Max. voorwaartse snelheid | 35 KM/H | |
| Actieradius | 80-100KM | |
* 1) gebaseerd op de testomstandigheden: 20 km/u snelheid, vlakke en rechte betonweg, windsnelheid minder dan 5 m/s, temperatuur van 25 graden Celsius;
2) Actieradius varieert afhankelijk van temperatuur, helling, belading en rijstijl.
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 2700x1200x1900mm |
| Bodemvrijheid | 114mm |
| Wielbasis | 1670mm |
| Voorwielspoor (mm) | 860mm |
| Achterwielspoor (mm) | 970mm |
Carrosserie en Frame
| Artikel | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Aluminiumlegering balk, gebogen |
| Carrosserie | PP technische kunststof voor- en achterkant, geïnjecteerd |
| Dak | Glasvezelversterkte kunststof |
| Voorruit | Organisch glas (PMMA), één- of tweedelig |
| Daksteunen | Ingebedde zwart gecoate stalen buis in de kunststof steun |
| Kussen | Gerecycled schuim met kunstleer en kunststof bodemkap |
| Rugleuning | Gerecycled schuim met kunstleer en kunststof kap |
| Armleuning | Kunststof |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| Golfbaghouder | Kunststof steun met nylon riem |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterij-indicator, contactslot erop |
| Bekerhouders | 4 stuks bekerhouders, 2 stuks per kant |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Elektrisch Systeem
| Artikel | Beschrijving |
| Verlichting |
48V, LED koplamp (inclusief richtingaanwijzer en positielicht), LED achterlichten (inclusief remlichten en richtingaanwijzer), |
| Claxon | Elektrische claxon, 48V |
| Achteruitrij-zoemer | Elektrisch, 48V |
| Combinatieschakelaar | Regelt de verlichting en claxon |
| Digitale meter (optioneel) |
Inclusief kilometerindicator, snelheidsindicator, overbelastingsindicator, parkeerremindicator, klok
|
Sturen & Ophanging
| Artikel | Beschrijving |
| Stuursysteem |
Zelfregelend tandheugel- en rondselstuursysteem, met automatische compensatiefunctie |
| Remsysteem | Mechanische rem op de achterwielen |
| Gaspedaal | Holzer-type, traploze snelheidsregeling |
| Voorwielophanging | Mcpherson onafhankelijke veerophanging |
| Achterwielophanging | Schroefveer hydraulische schokdemper |
| Rijmodel | Achteras tweefasige vertraging, directe aandrijving van de motor |
| Wiel & Band | Aluminium wiel & USA Carlisle 205/50-10 lagen |
Optionele Accessoires
Om de verkoopwaarde van onze golfkar te verhogen, bieden we ook veel optionele accessoires aan.
| Artikel | Optie beschrijving | Artikel | Optie beschrijving |
| 1 | E-sleutel | 11 | 2-punts veiligheidsgordel |
| 2 | Scharnierende voorruit | 12 | Batterijwater bijvulsysteem |
| 3 | Gelaagde voorruit met ruitenwisser | 13 | Digitale meter |
| 4 | Stalen bumper | 14 | EM rem |
| 5 | Voorste stalen mand | 15 | Vierwielschijfrem |
| 6 | Binnenspiegel | 16 | Carlisle 205/50-10 band met 10-inch wiel |
| 7 | Zijspiegel | 17 | IJskast |
| 8 | Afdekking | 18 | Zandfles |
| 9 | Zonnekap | 19 | Zandhark |
| 10 | Golfbaghoes | 20 | Balwasser |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactgegevens:
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co.,ltd
Mobiel: +86-135 4694 3585(Wechat/WhatsApp)
DID: +86-81109692