Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: EXCAR
Certificering: CE
Modelnummer: D-G14
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container, 40 '
Levertijd: 7-15 werkdagen
Levering vermogen: 300PCS PER MAAND
Dakkleur: |
Blauw, Wit of Beige |
Stoelkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Garantie: |
1 jaar |
Controleur: |
USA Curties-controller 350A |
Merk: |
EXCAR |
Chassis: |
aluminium materiaal |
Klimcapaciteit: |
25% |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Lichaamskleur: |
Groen Zwart |
Bereik: |
60-80 km |
Dakkleur: |
Blauw, Wit of Beige |
Stoelkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Garantie: |
1 jaar |
Controleur: |
USA Curties-controller 350A |
Merk: |
EXCAR |
Chassis: |
aluminium materiaal |
Klimcapaciteit: |
25% |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Lichaamskleur: |
Groen Zwart |
Bereik: |
60-80 km |
EXCAR Groen Zwart 14 zitplaatsen elektrische toerbus toerbus elektrische auto china elektrische bus
GolfkarIn deze tijd waarin een milieuprobleem steeds ernstiger wordt, wordt het steeds populairder..
De onderdelen zijn als volgt vermeld:
| ※ Geavanceerde schijferremtechnologie | |||
| ※ Global Special LED koplamp | |||
| ※ Italië Graziano Transaxle | |||
| ※ Curtis Controller 48V 275A | |||
| ※ Speciaal ontworpen batterijbak | |||
| ※ Achteruitkijkspiegel en bestuurder/passagierszichtspiegels | |||
| ※ Voorruit van veilig glas voor auto's | |||
| ※ Deep Cup Houders | |||
| ※ USA Imported Unique E-KEY | |||
| ※ Elektromagnetische rem maakt het rijden veiliger | |||
| ※ 100% waterdicht versneller |
Belangrijkste onderdelen
| Artikel 1 | Beschrijving | |
| Systemen | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis-controller 1266A-5301, 350A, rechtstreeks ingevoerd uit de VS | Curtis-controller 1234E-5321, 350A, rechtstreeks ingevoerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk Afzonderlijk opgewonden Gelijkstroommotor 48 V 3,7 kW |
ADC merk Afzonderlijk opgewonden wisselstroommotor 48 V 5 kW |
| Batterij | Trojaanse batterij, T875,6V*12 stuks, rechtstreeks uit de VS ingevoerd | Trojaanse batterij, T875,6V*12 stuks, rechtstreeks uit de VS ingevoerd |
| Transaksel |
Italiaanse GRAZIANO-as met een versnellingsrating van 1:12 |
Italiaanse GRAZIANO-as met een versnellingsrating van 1:16 |
| Charger |
Hoge frequentie laadmachine aan boord 48V/17A regelaar |
Hoge frequentie laadmachine aan boord 48V/17A regelaar |
Prestaties
| Artikel 1 | Beschrijving | |
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagiercapaciteit | 14 | 14 |
| Klimcapaciteit ((volle lading) | 20% | 25% |
| Max. voorwaarts snelheid | 23 km/u | 45 km/u |
| Duurzaamheidskilometers | 50-70 km | 60-80 km |
| Laadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max.belastinggewicht | 510 kg | 510 kg |
| Min. draairadius | 5.1m | 5.1m |
| Max. beweging na remmen bij een snelheid van 20 km/h | ≤ 4 m | ≤ 4 m |
Afmetingen
| Artikel 1 | Beschrijving |
| Algemene afmetingen (L x W x H) | 5300x1500x2000 mm |
| Ground clearance | 150 mm |
| Achterwiel | 2850 mm |
| Voorwielpad (mm) | 1210 mm |
| Achterwiel loopvlak (mm) | 1200 mm |
Kleurenopties
| Lichaamskleur | Wit | Grijs | Hemelblauw |
| Donkerblauw | Rood | Wijnrood | |
| Groen | Donkergroen | Geel | |
| Paars | Champagne | Zwart | |
| Dit zijn de populaire kleuren, maar uw aangepaste kleur is beschikbaar, geef gewoon de juiste Pantone nummer kleur | |||
| Kleur van de stoel en het dak | Zwart | Beige | Wit |
Sturing en ophanging
| Artikel 1 | Beschrijving |
| Stelselsysteem | zelfinstelbaar stuur- en stuurwiel-systeem, met automatische compensatiefunctie |
| Bremsysteem | Mechanische rem van het achterwiel |
| Versneller | Holzer-type, snelheidswijziging zonder stappen |
| Voorwiel | Mcpherson onafhankelijke veervering |
| Achterste vering | hydraulische schokdemper met spoelveer |
| Rijmodel | Achteras tweefasige vertraging, rechtstreeks rijden met motor |
| Wiel en band | Aluminiumwiel & USA Carlisle 18*8.5-8 6 lagen |
Productbeeld
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()