Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: EXCAR
Certificering: CE
Modelnummer: D-G14
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container, 40 '
Levertijd: 7-15 werkdagen
Levering vermogen: 300PCS PER MAAND
Dakkleur: |
Blauw, Wit of Beige |
Stoelkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Garantie: |
1 jaar |
Controleur: |
USA Curties-controller 350A |
Merk: |
EXCAR |
Chassis: |
aluminium materiaal |
Klimcapaciteit: |
25% |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Lichaamskleur: |
Groen Zwart |
Bereik: |
60-80 km |
Dakkleur: |
Blauw, Wit of Beige |
Stoelkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Garantie: |
1 jaar |
Controleur: |
USA Curties-controller 350A |
Merk: |
EXCAR |
Chassis: |
aluminium materiaal |
Klimcapaciteit: |
25% |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Lichaamskleur: |
Groen Zwart |
Bereik: |
60-80 km |
72V Groen Zwart 14 Persoons elektrische toerbus elektrische auto China elektrische bus
Stuurinrichting & Ophanging
| Artikel | Beschrijving |
| Stuursysteem | Zelfinstellend tandheugel- en rondselstuursysteem, met automatische compensatiefunctie |
| Remsysteem | Mechanische rem op achterwielen |
| Gaspedaal | Holzer-type, traploze snelheidsregeling |
| Voorwielophanging | McPherson onafhankelijke veerophanging |
| Achterwielophanging | Hydraulische schokdemper met schroefveer |
| Aandrijfmodel | Twee-traps reductie achteras, directe aandrijving door motor |
| Wiel & Band | Aluminium velg & USA Carlisle 18*8.5-8 6 lagen |
Gedetailleerde onderdelen zoals hieronder vermeld:
| ※ Geavanceerde schijfremtechnologie | |||
| ※ Wereldwijde speciale LED-koplamp | |||
| ※ Italië Graziano Transaxle | |||
| ※ Curtis Controller 48V 275A | |||
| ※ Speciaal ontworpen batterijbak | |||
| ※ Achteruitkijkspiegel en zijspiegels voor bestuurder/passagier | |||
| ※ Automobiel veiligheidsglas voorruit | |||
| ※ Diepe bekerhouders | |||
| ※ USA Geïmporteerde unieke E-SLEUTEL | |||
| ※ Elektromagnetische rem maakt rijden veiliger | |||
| ※ 100% waterdicht gaspedaal |
Belangrijkste componenten
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis controller 1266A-5301, 350A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Curtis controller 1234E-5321, 350A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk afzonderlijk aangeslagen DC motor 48V 3.7kw |
ADC merk afzonderlijk aangeslagen AC motor 48V 5kw |
| Batterij | Trojan batterij, T875, 6V*12 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Trojan batterij, T875, 6V*12 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Transaxle |
Italiaanse GRAZIANO as met overbrengingsverhouding 1:12 |
Italiaanse GRAZIANO as met overbrengingsverhouding 1:16 |
| Lader |
Hoogfrequente ingebouwde lader 48V/17A regelaar |
Hoogfrequente ingebouwde lader 48V/17A regelaar |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagierscapaciteit | 14 | 14 |
| Klimvermogen (vol beladen) | 20% | 25% |
| Max. voorwaartse snelheid | 23 km/u | 45 km/u |
| Actieradius | 50-70 km | 60-80 km |
| Oplaadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max. laadgewicht | 510 kg | 510 kg |
| Min. draaicirkel | 5,1 m | 5,1 m |
| Max. beweging na remmen bij een snelheid van 20 km/u | ≤4m | ≤4m |
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 5300x1500x2000mm |
| Bodemvrijheid | 150 mm |
| Wielbasis | 2850 mm |
| Voorwielspoor (mm) | 1210 mm |
| Achterwielspoor (mm) | 1200 mm |
Kleur opties
| Carrosseriekleur | Wit | Grijs | Hemelsblauw |
| Donkerblauw | Rood | Wijnrood | |
| Groen | Donkergroen | Geel | |
| Paars | Champagne | Zwart | |
| Dit zijn de populaire kleuren, maar uw aangepaste kleur is beschikbaar, geef gewoon het juiste Panton No. kleur op | |||
| Zetel & Dak kleur | Zwart | Beige | Wit |
Productafbeelding
![]()
![]()
![]()
![]()