Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: EXCAR
Certificering: CE
Modelnummer: G1S8
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container, ' contianer 40
Levertijd: 7-15 werkdagen
Levering vermogen: 300PCS PER MAAND
Lichaamskleur: |
Wit of aangepast |
Dakkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Stoelkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Garantie: |
1 jaar |
Controleur: |
USA Curties Controller |
Batterij: |
48V Trojan batterij 6*8V |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
Bereik: |
60-80 km |
Lichaamsdekking: |
Hele metalen behuizing |
Lichaamskleur: |
Wit of aangepast |
Dakkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Stoelkleur: |
Wit, zwarte of Beige |
Garantie: |
1 jaar |
Controleur: |
USA Curties Controller |
Batterij: |
48V Trojan batterij 6*8V |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
Bereik: |
60-80 km |
Lichaamsdekking: |
Hele metalen behuizing |
Zwarte 6 zitplaatsen Electric Classic Car 48V Trojan Battery Electric Vintage Cars
Belangrijkste onderdelen
| Artikel 1 | Beschrijving | |
| Systemen | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis-controller 1266A-5301, 350A, rechtstreeks ingevoerd uit de VS | Curtis-controller 1234E-5321, 350A, rechtstreeks ingevoerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk Afzonderlijk opgewonden Gelijkstroommotor 48 V 3,7 kW |
ADC merk Afzonderlijk opgewonden wisselstroommotor 48 V 5 kW |
| Batterij | Trojaanse batterij, T875,8V*6 stuks, rechtstreeks ingevoerd uit de VS | Trojaanse batterij, T875,8V*6 stuks, rechtstreeks ingevoerd uit de VS |
| Transaksel |
Italiaanse GRAZIANO-as met een versnellingsrating van 1:12 |
Italiaanse GRAZIANO-as met een versnellingsrating van 1:16 |
| Charger |
Hoge frequentie laadmachine aan boord 48V/17A regelaar |
Hoge frequentie laadmachine aan boord 48V/17A regelaar |
Prestaties
| Artikel 1 | Beschrijving | |
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagiercapaciteit | 8 | 8 |
| Klimcapaciteit ((volle lading) | 20% | 25% |
| Max. voorwaarts snelheid | 23 km/u | 45 km/u |
| Duurzaamheidskilometers | 50-70 km | 60-80 km |
| Laadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max.belastinggewicht | 510 kg | 510 kg |
| Min. draairadius | 5.1m | 5.1m |
| Max. beweging na remmen bij een snelheid van 20 km/h | ≤ 4 m | ≤ 4 m |
Afmetingen
| Artikel 1 | Beschrijving |
| Algemene afmetingen (L x W x H) | 4292 x 1219 x 1828 mm |
| Ground clearance | 114 mm |
| Achterwiel | 3300 mm |
| Voorwielpad (mm) | 860 mm |
| Achterwiel loopvlak (mm) | 970 mm |
Lichaam en frame
| Artikel 1 | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Ruimte van staallegeringen |
| Lichaam | voor- en achterlichaamsbedekking van polyester, geïnjecteerd |
| Daken | van kunststof, versterkt met glasvezel |
| Voorruit | Biologisch glas (PMMA), één of twee stukken |
| Daksubsidies | Inbouw van een zwart bekleed stalen buis in de kunststof drager |
| Kussens | Herboren spons met kunstleer en plastic bodembedekking |
| Achtersteun | Herboren spons met kunstleer en plastic hoes |
| Armsteun | Plastic |
| vloermat | van rubber met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Achterkant | Plastic |
| golftashouder | Plastic drager met nylonband |
| Dashboard | Zwart plasticmateriaal, batterijvermogen indicator, ontstekingssleutel erop |
| Drankhouders | 4 stuks bekertjeshouders, 2 stuks aan elke zijde |
| Zijdelingse afwerking | van kunststof, zwart |
| Scorecardhouder | Op het stuur. |
Elektrisch systeem
| Artikel 1 | Beschrijving |
| Verlichting |
48 V, LED-koplamp (inclusief draailicht en lichten); LED-achterlichten (inclusief remlichten en draailicht), |
| Hoorn | Elektrische hoorn, 48 V |
| Omgekeerde beller | Elektrisch, 48 V |
| Combinatie-schakelaar | Beheers de lichten en de hoorn. |
| Digitale meter (facultatief) | Inclusief kilometerindicator, snelheidsindicator, overbelastingindicator, parkeerremindicator, klok |
Stuur & ophanging
| Artikel 1 | Beschrijving |
| Stelselsysteem |
zelfinstelbaar stuur- en stuurwiel-systeem, met automatische compensatiefunctie |
| Bremsysteem | Mechanische rem van het achterwiel |
| Versneller | Holzer-type, snelheidswijziging zonder stappen |
| Voorwiel | McPherson, onafhankelijke veerophanging |
| Achterste vering | hydraulische schokdemper met spoelveer |
| Rijmodel | Achteras tweefasige vertraging, rechtstreeks rijden met motor |
| Wiel & band | Aluminiumwiel &USA Carlisle 18*8.5-8 6 lagen |
Verzending en verpakking
| 20' container | met voorruit en dak | 1 eenheid |
| 40' container | met voorruit en dak | 2 eenheden |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()
Veelgestelde vragen
6Wat is uw betalingstermijn?
T / T 30% aanbetaling en saldo betaald vóór verzending