Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: A1H2/EC
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container of ' container 40
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T / T, L / C
Levering vermogen: 3000pcs per jaar
Lichaamskleur: |
Rood, of aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Controleur: |
Curtis-regelaar 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3,7KW |
Dimensie: |
2700*1200*1900MM |
Chassis: |
Aluminium chassis |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
Lichaamskleur: |
Rood, of aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Controleur: |
Curtis-regelaar 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3,7KW |
Dimensie: |
2700*1200*1900MM |
Chassis: |
Aluminium chassis |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
CE goedgekeurde rode elektrische ambulanceauto met twee zitplaatsen 3,7KW 48V Trojan Ambulanceauto voor ziekenhuis
![]()
![]()
![]()
![]()
Basisspecificatie
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis controller 1266A-5201, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Curtis controller 1234E-5221, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk apart geëxciteerd |
ADC merk apart geëxciteerd |
| Batterij | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Transaxle |
Italiaanse GRAZIANO as |
Italiaanse GRAZIANO as |
| Lader |
Hoogfrequente ingebouwde lader |
Hoogfrequente ingebouwde lader |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagierscapaciteit | 2 | 2 |
| Klimvermogen (volledig beladen) | 30% | 35% |
| Max. voorwaartse snelheid | 23 km/u | 45 km/u |
| Actieradius | 70-90 km | 80-90 km |
| Oplaadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max. laadgewicht | 360 kg | 360 kg |
| Min. draaicirkel | 2,9 m | 2,9 m |
| Max. remweg bij een snelheid van 20 km/u | ≤4m | ≤4m |
1) gebaseerd op de testomstandigheden: snelheid van 20 km/u, vlakke en rechte betonnen weg, windsnelheid minder dan 5 m/s, temperatuur van 25 graden Celsius;
2) Actieradius varieert afhankelijk van temperatuur, helling, belading en rijstijl.
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 3400x1200x1800 mm |
| Bodemvrijheid | 114 mm |
| Wielbasis | 1670 mm |
| Spoorbreedte voor (mm) | 860 mm |
| Spoorbreedte achter (mm) | 970 mm |
Carrosserie en frame
| Artikel | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Aluminiumlegering balk, gebogen |
| Carrosserie | PP technische kunststof voor- en achterkap, geïnjecteerd |
| Dak | Glasvezelversterkte kunststof |
| Voorruit | Organisch glas (PMMA), één stuk of twee stukken |
| Daksteunen | Ingebedde zwart gecoate stalen buis in kunststof steun |
| Kussen | Gerecycled schuim met kunstleer en kunststof onderkant |
| Rugleuning | Gerecycled schuim met kunstleer en kunststof hoes |
| Armleuning | Kunststof |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| Golfbaghouder | Kunststof steun met nylon band |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterij-indicator, contactslot erop |
| Bekerhouders | 4 stuks bekerhouders, 2 stuks per kant |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Optionele accessoires
Om de verkoopwaarde van onze golfkar te verhogen, bieden we ook veel optionele accessoires aan.
| Artikel | Optie beschrijving | Artikel | Optie beschrijving |
| 1 | E-sleutel | 11 | 2-punts veiligheidsgordel |
| 2 | Scharnierende voorruit | 12 | Watersysteem voor batterij bijvullen |
| 3 | Gelaagde voorruit met ruitenwisser | 13 | Digitale meter |
| 4 | Stalen bumper | 14 | EM-rem |
| 5 | Voorste stalen mand | 15 | Vierwielschijfrem |
| 6 | Binnenspiegel | 16 | Carlisle 205/50-10 band met 10 inch velg |
| 7 | Zijspiegels | 17 | IJskast |
| 8 | Afdekking | 18 | Zandfles |
| 9 | Zonnekap | 19 | Zandhark |
| 10 | Golfbaghoes | 20 | Balwasser |
Verpakking & Verzending
Excar golfkarren worden verpakt in een stalen kist
| Model | Afmeting (mm) | 20” container | 40” container | |||
| A1S2 | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit |
| 2641*1219*1727 | 2641*1219*1250 | 4 eenheden | 8 eenheden | 10 eenheden | 20 eenheden |
|
Productafbeelding:
![]()
![]()
![]()
![]()
Service
1. Voor al uw vragen over ons of onze producten, zullen wij u binnen 24 uur gedetailleerd antwoorden.
2. Wij bieden OEM-services. Kan uw eigen logo op het product afdrukken, kan de kleur van de elektrische golfkar-carrosserie en andere zaken aanpassen.
3. Onze directeur die de golfkar heeft ontwikkeld, is ingenieur en heeft meer dan 10 jaar ervaring met de kar, dus u kunt hem bij elk probleem met de kar contacteren. Hij spreekt vloeiend Engels om al uw problemen op te lossen.
4. We ontwerpen de volledig waterdichte accelerator, het wereldwijde speciale LED-systeem, en alleen onze Excar gebruikt de 16:1 Italiaanse Graziano as, dus de kwaliteit is gegarandeerd