Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: A1H2/EC
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container of ' container 40
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T / T, L / C
Levering vermogen: 3000pcs per jaar
Lichaamskleur: |
Rood, of aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Controleur: |
Curtis-regelaar 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3,7KW |
Merk: |
EXCAR |
Dimensie: |
2700*1200*1900MM |
Chassis: |
Aluminium chassis |
Lichaamskleur: |
Rood, of aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Controleur: |
Curtis-regelaar 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3,7KW |
Merk: |
EXCAR |
Dimensie: |
2700*1200*1900MM |
Chassis: |
Aluminium chassis |
EXCAR Productie Rec Elektrische Ambulance Auto met 2 zitplaatsen 3.7KW 48V Trojan Batterij Ambulance Auto
Basisspecificaties
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis controller 1266A-5201, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Curtis controller 1234E-5221, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk Afzonderlijk aangeslagen |
ADC merk Afzonderlijk aangeslagen |
| Batterij | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Transaxle |
Italiaanse GRAZIANO as |
Italiaanse GRAZIANO as |
| Lader |
Hoogfrequente ingebouwde lader |
Hoogfrequente ingebouwde lader |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagierscapaciteit | 2 | 2 |
| Klimvermogen (volledig beladen) | 30% | 35% |
| Max. voorwaartse snelheid | 23km/u | 45km/u |
| Actieradius | 70-90km | 80-90km |
| Oplaadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max. laadgewicht | 360 kg | 360 kg |
| Min. draaicirkel | 2.9m | 2.9m |
| Max. remweg bij een snelheid van 20 km/u | ≤4m | ≤4m |
1) gebaseerd op de testomstandigheden: snelheid van 20 km/u, vlakke en rechte betonnen weg, windsnelheid minder dan 5 m/s, temperatuur van 25 graden Celsius;
2) De actieradius varieert afhankelijk van temperatuur, helling, belading en rijstijl.
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 3400x1200x1800mm |
| Bodemvrijheid | 114mm |
| Wielbasis | 1670mm |
| Voorwielspoorbreedte (mm) | 860mm |
| Achterwielspoorbreedte (mm) | 970mm |
Carrosserie en Frame
| Artikel | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Aluminiumlegering balk, gebogen |
| Carrosserie | PP technische kunststof voor- en achterklep, geïnjecteerd |
| Dak | Glasvezelversterkte kunststof |
| Voorruit | Organisch glas (PMMA), één stuk of twee stukken |
| Daksteunen | Zwarte gecoate stalen buis ingebed in kunststof steun |
| Zitting | Gerecycleerd schuim met kunstleer en kunststof bodemdeksel |
| Rugleuning | Gerecycleerd schuim met kunstleer en kunststof deksel |
| Armleuning | Kunststof |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| Golfbaghouder | Kunststof steun met nylon band |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterijvermogen indicator, contactslot erop |
| Bekerhouders | 4 stuks bekerhouders, 2 stuks per kant |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Optionele accessoires
Om de verkoopwaarde van onze golfkar te verhogen, bieden we ook veel optionele accessoires aan.
| Artikel | Optie beschrijving | Artikel | Optie beschrijving |
| 1 | E-sleutel | 11 | 2-punts veiligheidsgordel |
| 2 | Scharnierende voorruit | 12 | Watersysteem voor batterij bijvullen |
| 3 | Gelaagde voorruit met ruitenwisser | 13 | Digitale meter |
| 4 | Stalen bumper | 14 | EM rem |
| 5 | Voorste stalen mand | 15 | Vierwiel schijfrem |
| 6 | Binnenspiegel | 16 | Carlisle 205/50-10 band met 10 inch velg |
| 7 | Zijspiegel | 17 | IJskast |
| 8 | Afdekking | 18 | Zandfles |
| 9 | Zonnekap | 19 | Zandhark |
| 10 | Golfbaghoes | 20 | Balwasser |
Productafbeelding:
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1. Kunt u de kar aanpassen aan ons speciale verzoek?
Ja, we kunnen de kar aanpassen aan uw verzoek, tenzij het complexe onderdelen betreft die we moeilijk kunnen maken.
2. Wat is uw MOQ?
U kunt slechts 1 eenheid bestellen. Maar als uw bestelling groot is, geven we u korting.
3. Wat is uw levertijd voor productie?
De typische levertijd van onze kar is 15 dagen.
4. Welke garantie biedt Excar?
Niet-kunstmatig beschadigde producten, verschuiving voor een jaar of een jaar reparatie.
5. Wat is uw betalingstermijn?
T/T 30% aanbetaling en saldo betaald voor verzending