Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: A1M2
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20 ' container of ' container 40
Levertijd: 7-15 werkdagen
Betalingscondities: T / T, L / C
Levering vermogen: 3000pcs per jaar
Lichaamskleur: |
kan worden aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Motor: |
ADC-motor |
Controleur: |
Curtiescontrolemechanisme 48V 275A |
Merk: |
EXCAR |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
Klimcapaciteit: |
20% of 25% |
Lichaamskleur: |
kan worden aangepast |
Dakkleur: |
Zwart-wit wit, |
Stoelkleur: |
Zwart-wit wit, |
Motor: |
ADC-motor |
Controleur: |
Curtiescontrolemechanisme 48V 275A |
Merk: |
EXCAR |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
Klimcapaciteit: |
20% of 25% |
Witte 2-zits elektrische ambulanceauto 48V Trojan Batterij Ambulanceauto voor ziekenhuis
Basisspecificatie
Golfkaris de afgelopen jaren een van onze belangrijkste producten geworden.
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis controller 1266A-5201, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Curtis controller 1234E-5221, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk apart geëxciteerde DC-motor 48V 3,7 kW |
ADC merk apart geëxciteerde AC-motor 48V 5 kW |
| Batterij | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Transaxle |
Italiaanse GRAZIANO as met overbrengingsverhouding 1:12 |
Italiaanse GRAZIANO as met overbrengingsverhouding 1:16 |
| Lader |
Hoogfrequente ingebouwde lader 48V/17A regelaar |
Hoogfrequente ingebouwde lader 48V/17A regelaar |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagierscapaciteit | 2 | 2 |
| Klimvermogen (volledig beladen) | 30% | 35% |
| Max. voorwaartse snelheid | 23 km/u | 45 km/u |
| Actieradius | 70-90 km | 80-90 km |
| Oplaadtijd | 8-10 uur | 8-10 uur |
| Max. laadgewicht | 360 kg | 360 kg |
| Min. draaicirkel | 2,9 m | 2,9 m |
| Max. remweg bij snelheid van 20 km/u | ≤4m | ≤4m |
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 3400x1200x1800 mm |
| Bodemvrijheid | 114 mm |
| Wielbasis | 1670 mm |
| Voorwielspoor (mm) | 860 mm |
| Achterwielspoor (mm) | 970 mm |
Carrosserie en frame
| Artikel | Beschrijving |
| Frame & Chassis | Aluminiumlegering balk, gebogen |
| Carrosserie | PP technische kunststof voor- en achterklep, geïnjecteerd |
| Dak | Glasvezelversterkte kunststof |
| Voorruit | Organisch glas (PMMA), één stuk of twee stukken |
| Daksteunen | Ingebedde zwart gecoate stalen buis in kunststof steun |
| Kussen | Hergebruikte spons met kunstleer en kunststof bodemdeksel |
| Rugleuning | Hergebruikte spons met kunstleer en kunststof deksel |
| Armleuning | Kunststof |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| Golfbaghouder | Kunststof steun met nylon riem |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterijvermogen indicator, contactslot erop |
| Bekerhouders | 4 stuks bekerhouders, 2 stuks per kant |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Optionele accessoires
Om de verkoopwaarde van onze golfkar te verhogen, bieden we ook veel optionele accessoires aan.
| Artikel | Optionele beschrijving | Artikel | Optionele beschrijving |
| 1 | E-sleutel | 11 | 2-punts veiligheidsgordel |
| 2 | Scharnierende voorruit | 12 | Watersysteem voor batterij bijvullen |
| 3 | Gelaagde voorruit met ruitenwisser | 13 | Digitale meter |
| 4 | Stalen bumper | 14 | EM-rem |
| 5 | Voorste stalen mand | 15 | Vierwielschijfrem |
| 6 | Binnenspiegel | 16 | Carlisle 205/50-10 band met 10 inch wiel |
| 7 | Zijspiegel | 17 | IJskast |
| 8 | Afsluiting | 18 | Zandfles |
| 9 | Zonnekap | 19 | Zandhark |
| 10 | Golfbaghoes | 20 | Balwasser |
Verpakking & Verzending
Excar golfkar wordt verpakt in een stalen kist
| Model | Afmeting (mm) | 20” container | 40” container | |||
| A1M2 | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit | Met dak & voorruit | Zonder dak & voorruit |
| 3400*1200*1800 | 3400*1200*1200 | 2 eenheden | 4 eenheden | 6 eenheden | 12 eenheden | |
![]()
![]()
![]()
![]()
Service
1. Voor al uw vragen over ons of onze producten, zullen wij u binnen 24 uur gedetailleerd antwoorden.
2. Wij bieden OEM-services. Kan uw eigen logo op het product afdrukken, kan de kleur van de elektrische golfkar aanpassen en andere zaken.
3. Onze directeur die de golfkar heeft ontwikkeld en hij is de Doctor in de techniek, en hij heeft meer dan 10 jaar ervaring met de kar, dus elk probleem met de kar kunt u hem contacteren. Hij spreekt vloeiend Engels om al uw problemen op te lossen.
4. Wij ontwerpen de volledig waterdichte accelerator, het wereldwijde speciale LED-systeem, en alleen onze Excar gebruikt de 16:1 Italiaanse Graziano as, dus de kwaliteit kan gegarandeerd worden.