Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Excar
Certificering: CE
Modelnummer: A1H2
Document: Excar catalog.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 20' container
Levertijd: Ongeveer 15 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 300 pc's per maand
Motor: |
3,7 kW ADC-merk |
Controleur: |
350A de V.S. Curties |
Batterij: |
48V Trojan batterij 6*8V |
Oplader: |
17A normaal |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
Band: |
205/5010 Band |
Merk: |
EXCAR |
Zitplaats: |
zacht en gesteund door plastic raad |
F/R TRACK: |
860 / 970MM |
Motor: |
3,7 kW ADC-merk |
Controleur: |
350A de V.S. Curties |
Batterij: |
48V Trojan batterij 6*8V |
Oplader: |
17A normaal |
Transaxle: |
De as van Italië Graziano |
Band: |
205/5010 Band |
Merk: |
EXCAR |
Zitplaats: |
zacht en gesteund door plastic raad |
F/R TRACK: |
860 / 970MM |
Aluminium Elektrische Utility Carts Elektrische Voedselkar Met 48V Trojan Batterijen Voor 2 passagiers
Specificatie
De buitenhoes van deze golf kar is gemaakt van staal, in tegenstelling tot degenen die van FRP zijn gemaakt, onze materialen breken niet gemakkelijk. Zelfs na ongevallen kan dit soort golf kar gemakkelijk worden gerepareerd.
Als fabrikant op dit gebied voor vele jaren, hebben we ons altijd geconcentreerd op kwaliteitscontrole. We staan er altijd op om de beste onderdelen te gebruiken om onze kar te construeren. Wij zijn een betrouwbaardere partner.
Dit type golf kar wordt steeds populairder en we verkopen erg goed in het hele land.
Configuratie
| Artikel | Beschrijving | |
| Systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Controller | Curtis controller 1266A-5201, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Curtis controller 1234E-5221, 275A, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Motor |
ADC merk Afzonderlijk aangedreven |
ADC merk Afzonderlijk aangedreven |
| Batterij | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS | Trojan batterij, T875, 8V*6 stuks, rechtstreeks geïmporteerd uit de VS |
| Transaxle |
Italiaanse GRAZIANO as |
Italiaanse GRAZIANO as |
| Lader |
Hoogfrequente onboard lader |
Hoogfrequente onboard lader |
Prestaties
| Artikel | Beschrijving | |
| systeem | DC-systeem | AC-systeem |
| Passagierscapaciteit | 2 | 2 |
| Klimvermogen (volledig beladen) | 30% | 35% |
| Max. voorwaartse snelheid | 23 km/u | 45 km/u |
| Actieradius | 70-90 km | 80-90 km |
| Claxon | Elektrische claxon, 48V |
| Achteruitrij-zoemer | Elektrisch, 48V |
| Combinatieschakelaar | Regelt de lichten en claxon |
| Digitale meter (optioneel) |
Inclusief kilometerindicator, snelheidsindicator, overbelastingsindicator, parkeerremindicator, klok |
Afmetingen
| Artikel | Beschrijving |
| Totale afmetingen (L x B x H) | 3400x1200x1800mm |
| Bodemvrijheid | 114mm |
| Wielbasis | 2260mm |
| Spoorbreedte voor (mm) | 860mm |
| Spoorbreedte achter (mm) | 970mm |
| Vloermat | Antislip rubber |
| Achtermand | Kunststof |
| Golfbaghouder | Kunststof steun met nylon riem |
| Dashboard | Zwart kunststof materiaal, batterij-indicator, contactslot erop |
| Bekerhouders | 4 stuks bekershouders, 2 stuks aan elke kant |
| Zijbekleding | Kunststof, zwart |
| Scorekaarthouder | Op het stuur |
Kleur Opties
| Carrosseriekleur | Wit | Grijs | Hemelsblauw |
| Donkerblauw | Rood | Wijnrood | |
| Groen | Donkergroen | Geel | |
| Paars | Champagne | Zwart | |
| Dit zijn de populaire kleuren, maar uw aangepaste kleur is beschikbaar, geef gewoon het juiste Panton No. kleur op | |||
| Zit- en dak kleur | Zwart | Beige | Wit |
Product showroom
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veelgestelde vragen
1. Kunt u de kar aanpassen aan ons speciale verzoek?
Ja, we kunnen de kar aanpassen aan uw verzoek, tenzij sommige complexe onderdelen moeilijk te maken zijn.
2. Wat is uw MOQ?
U kunt slechts 1 eenheid bestellen. Maar als uw bestelling groot is, geven we u een korting.
3. Kunnen we het Logo dat we hebben ontworpen op de kar plaatsen?
Ja, u kunt uw eigen Logo op de kar plaatsen.
4. Wat is uw levertijd voor productie?
De typische levertijd van onze kar is 15 dagen.
5. Welke garantie biedt Excar?
Niet-kunstmatig beschadigde producten, verschuiving voor een jaar of een jaar reparatie.
6. Wat is uw betalingstermijn?
T/T 30% aanbetaling en saldo betaald voor verzending
Contactpersoon
Pauline
![]()